Jak nepřebrat


Během našeho života se kritéria na zařízení bytu mění. Souvisí to s věkem, zkušenostmi, penězi a počtem členů v domácnosti. Něco jiného si pořídíte ve dvaceti, kdy máte hluboko do kapsy a budete nejspíš obíhat obchody se zbožím z druhé ruky nebo budete vděčni rodičům, že Vám přenechali nějaké staré kusy nábytku, abyste nebydleli mezi holými stěnami. A něco jiného si koupíte ve čtyřiceti, kdy máte rodinu, dvě děti, psa a na účtu půl milionu k dobru. No dobře, to je trochu pohádka, ale jste prostě již určitým způsobem finančně zabezpečeni a máte vytříbenější vkus.
pohodlí v obýváku
V tom je ale většinou ten háček. Skloubit vkus s pohodlím a nabídkou na trhu. Dnes si naštěstí můžete nábytek již před koupí vyzkoušet. V obchodech Vás nechají posedět nebo poležet skoro libovolně dlouho a můžete strávit celkem zábavné odpoledne přesedáním z židle na židli, z pohovky na pohovku, z křesla do křesla. To ale stále ještě není zárukou toho, že si dobře vyberete.
černé sofa

Jaká kritéria brát v potaz?

·         Velikost a tvar
Určitý kus nábytku se Vám sice může nadevše líbit, ale do Vašeho bytu se prostě nevejde a nehodí, s tím nic nenaděláte. Řiďte se tím, pro kolik lidí nábytek pořizujete a kde bude umístěn.
·         Výšku opěrné části
Vyšší lidé potřebují vyšší opěrku. Někdo si potřebuje opřít hlavu, jiný ne.
·         Možnost rozložení
Velmi podstatná otázka. Rozkládací https://www.drix.cz/co-je-lepsi-tot-otazka/ nebo ne.
·         Úložné prostory
Jak pod křeslem, taburetem nebo sedačko, či postelí můžete leccos uschovat.
·         Typ potahu
Kvality potahových látek se liší, je třeba dobře vybírat, abyste byli schopni nábytek udržovat sami a nemuseli volat každý měsíc odborníka na čištění čalounění.
·         Barva
Poslední, ale neméně důležitý bod. Měla by být praktická kvůli skvrnám, ale zároveň se Vám hodit do interiéru. Bílá je krásná, ovšem udržet ji bílou řadu let…

Jak nepřebrat
4.7 (93.33%)3