Jak si užít koncert

z2-366x280.gif

beautiful-hair-336x280.jpg

…a nezbláznit se. Ona Vám totiž špatně zvolená možnost, ale taky smůla, dokáže pěkně zkazit celkový dojem. Ať máte svého interpreta rádi, jak chcete. 

Místo na stání

Nebývají k dispozici u všech typů hudby a koncertů. Přeci jen, jdete-li na koncert klasické hudby, tak asi nebudete stát. Ale že Vás hudba může zvednout ze sedadel, to tedy může. Na Karla Gotta jsou také většinou jen místa k sezení, ale když se blíží finále, tak spousta lidí opouští svá místa a křepčí pod pódiem.
na koncertě na ramenou

Budete-li ale chtít vyrazit na koncert, kde jsou místa k stání, a bude se jednat o hudbu, na kterou se dá tančit nebo takzvaně pařit, tak je rozhodně berte. Jdete tam kvůli zážitku a hromadnému sdílení pozitivní energie z koncertu a k tomu ten tanec pak patří. Také tím spálíte nějaké ty kalorie a to se počítá. A můžete i navázat nějaký vztah s někým z okolostojících. Příležitostí na to během 2-3 hodin, co takové koncerty trvají, budete mít dost.

Jste-li skalní fanoušek nebo fanynka Vašeho interpreta, tak víte, že pokud ho chcete vidět z prvních řad, musíte přijít v dostatečném předstihu a místa si zabrat. Ze začátku můžete ještě na ploše třeba sedět, později se již budete ve stoje tlačit, ale vyplatí se dorazit brzo. A moc nepít, ať nemusíte odbíhat na záchod. Vracelo by se Vám špatně zpátky na místo.

Nevýhodou míst na stání bývají vyšší osoby před Vámi, které Vám brání ve výhledu a také občas nedýchatelný vzduch. Kouření a riziko propálení bundy již naštěstí v halách nehrozí, ale při venkovních koncertech si na to dávejte pozor.
zábava na koncertě

Místa na sezení

Chcete-li si užít koncert v klidu, aniž by do Vás někdo vrážel a šlapal Vám na boty, tak je to pro Vás to pravé. Můžete si vzít s sebou třeba kukátko, je-li to dovoleno. Nemusíte přijít o hodinu dříve, protože máte místo rezervované a odbíhat pro občerstvení nebo na WC můžete, jak je Vám libo.

Jak si užít koncert
4.7 (93.33%)3
565.jpg