Perfektní možnost, která vám pomůže

Každý se někdy dostane do poněkud prekérní situace, která se někdy jen těžko řeší. I pro takové okamžiky existují ale určité kroky, které lze podniknout, aby se všechno změnilo k lepšímu, a vy tak mohli udělat další životní krok.
My vám nabízíme možnost zřídit si trvalé bydliště, i když nemáte vlastní byt či dům. Jen málokdo by chtěl mít adresu trvalého pobytu na městském či obecním úřadu, protože to zrovna nepůsobí důvěryhodně, ať už jednáte s potenciálním novým zaměstnavatelem, s úřady nebo třeba s bankou. U nás to jde jednoduše, stačí si najít chvilku na vyřízení, a všechno domluvíme.

jmenovka

Naše služby spočívají v tom, že vlastníme mnoho nemovitostí v nejrůznějších městech po celé České republice. Sice to stojí nějaké peníze, ale částka skutečně není závratná, a pokud vám taková služba zjednoduší život a ubere na starostech, rozhodně to za to stojí. Přijdete, vyberete si jednu z adres, která by vám vyhovovala jako důvěryhodná trvalá adresa, a pak zaplatíte poplatek. Můžete zaplatit na měsíc, na rok, ale také na pět let, přičemž samozřejmě čím delší využívání služby, tím lepší cena pro vás.

dopisy

diaskor-336x280.jpg

Vyzkoušejte moderní metody

Jak je to ale například s poštou? V dokladech a všech dokumentech budete mít adresu, kterou si zvolíte, ale pošta vám bude chodit kam? Není problém si s námi domluvit přeposílání pošty tam, kam budete sami potřebovat a chtít. Česká pošta takovou službu samozřejmě nabízí, stačí vyplnit formulář a je hotovo. Pro někoho může znamenat tato služba úlevu před exekucí, pro někoho nový start, protože když žádáte například o hypotéku u banky, nepůsobí příliš dobře, když máte adresu trvalého pobytu na městském úřadu. Ať už se tak stalo z důvodu nepříjemného rozvodu, nebo jste zkrátka udělali krok vedle, je tu možnost, jak se zachránit a začít pěkně od začátku.

Perfektní možnost, která vám pomůže
4 (80%)1
Jedine
</div>

<div class=